AKTIVACE ENERGIÍ

10.03.2014 18:16

Andělské světloenergie a síla, kterou donedávna používali pouze andělé. Je to vyšší energie, láska na kterou jsou všichni andělé napojeni. Zdroj této energie se nachází ve 12.dimenzi. Universální lásku a světlo můžeme my lidé používat, ale její síla je omezena pouze naším srdcem (srdeční čakrou) a naší vibrační úrovní. Se zvyšující se vibrační úrovni planety a lidstva bylo tohle světlo zpřístupněno i pro nás, tedy hlavně pro ty, kdo cítí ve svém srdci touhu pomáhat a léčit a to nejen sami sebe, ale i vše kolem. Vývoj se neustále urychluje a proto andělé a světelné bytosti posílají světlo a zdokonalují techniky, které nám mohou pomoci a tím naplnit božský plán transformaci vědomí. Aktivují tak pozemské anděly, aby pomáhali při vzestupu ostatním. Energetická třída 1. 

Léčení srdcem: 4 unikátní energie, které přivádí Světlo do těla a dokáží transformovat zničené buňky a opravit poškozené orgány, omladit tělo. Tato technika je pod patronací Ježíše Krista, Máří Magdaleny, Mieda a dalších světelných bytostí. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, nevyžaduje souhlas léčeného. 2. stupně, energetická třída 1.

Chrám Shamballa 144000 : Jeden ze základních energetických systémů, který v sobě zahrnuje energie Reiki, Fialový plamen, léčivé energie Andělů a Archandělů, Nanebevzatých Mistrů, Elohimů, energii Mahatma  -  JÁ jsem boží přítomnost. Zasvěcení se provádí spolu s energií Kundalini, která se s celým systémem vhodně doplňuje, uzemňuje a propojuje jej skrze Zemi. Energetická třída 1-30.
Léčivé energie planet naší Sluneční soustavy a jejich měsíců: kompletní soubor léčivých vibrací planet včetně energií jejich měsíců ovlivňují přirozeně život na Zemi a mají velký význam z pohledu astrologického. Z pohledu energetického jsou energie velmi léčivé, očišťující, podporující.

Kristovy energie: Např. Světlo Ježíše Krista, Léčivá energie Ježíšova, Pohár lásky Ježíše Krista, Ruce Ježíšovy, atd., tř.1.

Energie elementů Země: kompletní soubor 9 energií Elementů, jejich Patronů a Strážců. Čistící energie, tř.1.

Avatárská zvířata: kompletní soubor energií pandorských zvířat + energie Na´vi a Eywa, tř. 2.

Světelný léčivý systém Země – Teria: 4. stupňový světelný systém, který pracuje především ve fyzickém těle, působí od Země k člověku. Regeneruje, omlazuje, léčí poškozené buňky, čistí bloky nemocí a celkově uzdravuje organizmus na všech úrovních. Používá se také ve speciálních kamenech pro domácí využití, zejména v křišťálech. Takto aktivovaný kámen může používat celá rodina. Cena systému v kameni 1600,- + cena kamene.

Mandala duhového srdce: soubor 48 energií pro novou Zemi. 4 kruhy po 12 energiích. Vysoce účinné, léčivé a transformační energie, které dokáží efektivně čistit i karmické bloky a zátěže. Propojují hluboce člověka s Vesmírem přinášejí podporu světelných bytostí a pomáhají při řešení nejen fyzických problémů, ale i emocionálních a duševních. Rozpouštějí bloky na úrovni všech vyšších bytí, Duše, Ducha, Avatara, smývají dualitu v nás a převádějí naše vědomí do Jednoty. Energetická tř. 4 – 12 dle náročnosti jednotlivých energií, lze aktivovat i jednotlivě.

ARCIKAM - klenot Země. Jednorázové zasvěcení jenž schvaluje duchovní Rada starších na úrovni Hvězdokupy. Cena zasvěcení 2300,- Kč. Jednoduchý efektivní nástroj pro léčení fyzických těl