PŘEDLOHY ŽIVOTA - seminář

30.09.2017 09:00
Proč vlastně žijeme to co žijeme? 
Často se říká "Jak nahoře, tak dole." 
Jak to ale uchopit v naší realitě? 
Vše je tvořenou jedinečnou, trojjedinou, božskou energií. Magnetickou, Elektrickou a Neutrální (Boží trojice), která je i naší součástí jak ve fyzické tak i duchovní rovině.
Před vstupem do fyzického projevení duše - hmotného světa, jsme si z této energie vytvořili nejen své tělo, ale také předlohy toho, jak tady chceme žít. 
Zde na Zemi pak tyto předlohy manifestujeme, zhmotňujeme a realizujeme. 
Je to jako když si duše připraví, předtiskne omalovánky, které pak vybarvujeme v našich tělech ve fyzických světech v našich inkarnacích.
Tyto předlohy by měli být v souladu s božskou energií a plánem tvoření, avšak v minulosti byli mnohokrát poničeny, reverzovány a narušeny např. nesvětelnými bytostmi či přejatými cizími přesvědčeními. 
A tak dnes většina lidí nemá tyto předlohy v souladu s vlastním záměrem duše a také ani se záměrem Stvořitele. 
 
V rámci tohoto semináře zjistíme  jak žijeme podle svých předloh, zda jsou světelné - tj. KRYST-ovské a v souladu s principy Universa. Budeme pracovat skrze energetickou matrici a provedeme nápravu tak, aby naše Nahoře bylo v souladu s naším Dole. :) Sami tak zajistíte, aby se vám vaše životy žili lépe a radostněji.  Cena semináře 1200,- Kč. Od 09:00 do 17:00 Vede Ilarius Jiří Skobla, info a přihlášky na 605900107. K semináři bude nutná příprava, takže se ozvěte na telefon nebo mail: ilarianus@gmail.com a domluvíme se co a jak. Těším se na vás.   
 
PS:  je to spíše pro pokročilé, nebo pro ty co přijdou na meditaci hvězd 27.9. od 18:00.
 
Před vstupem do fyzického projevení Duše - hmotného světa, jsme si všichni vytvořili předlohy toho, jak tady chceme žít. Zde na Zemi pak tyto předlohy manifestujeme, zhmotňujeme. Je to jako duchovní omalovánky, které vybarvujeme ve fyzických světech v tělech.Tyto předlohy však byli většinou reverzovány, narušeny nesvětelnými bytostmi aj. A tak dnes většina lidí nemá tyto předlohy v souladu s vlastním záměrem Duše a už vůbec ne se záměrem Stvořitele. V rámci tohoto semináře zjistíme  jak žijeme podle svých předloh, zda jsou světelné - tj. KRYSTovské a v souladu s Plánem božího tvoření a provedeme nápravu tak, aby naše Nahoře bylo v souladu s naším Dole. :) Sami tak zajistíte, aby se vám vaše životy žili lépe a radostněji. Cena semináře 1200,- Kč. Vede Ilarius, více info 605900107.Říká se "Jak nahoře, tak dole." Jak to ale uchopit v naší realitě? 
Před vstupem do fyzického projevení Duše - hmotného světa, jsme si všichni vytvořili předlohy toho, jak tady chceme žít. Zde na Zemi pak tyto předlohy manifestujeme, zhmotňujeme. Je to jako duchovní omalovánky, které vybarvujeme ve fyzických světech v tělech.Tyto předlohy však byli většinou reverzovány, narušeny nesvětelnými bytostmi aj. A tak dnes většina lidí nemá tyto předlohy v souladu s vlastním záměrem Duše a už vůbec ne se záměrem Stvořitele. V rámci tohoto semináře zjistíme  jak žijeme podle svých předloh, zda jsou světelné - tj. KRYSTovské a v souladu s Plánem božího tvoření a provedeme nápravu tak, aby naše Nahoře bylo v souladu s naším Dole. :) Sami tak zajistíte, aby se vám vaše životy žili lépe a radostněji. Cena semináře 1200,- Kč. Vede Ilarius, více info 605900107.