SEYMOUR KOBLIN - CELOSTNÍ WORKSHOP

08.11.2014 09:00

TAO ZDRAVÍ
- Cvičení posilující Čchi
- Techniky pro práci s emocemi
- Cvičení intuice, záměrů pro dasažení životních tužeb

Cena 1300,- Kč, přihlášení na MSŽ 1000,-, případná sleva pro páry možná. Předpokládaný konec 17:00
Přihlášky: Stanislava Papoušková, stapap@seznam.cz, 722904804
www.zentouch.cz, www.seymourkoblin.com

Seymour vám pomůže integrovat starobylou tradiční čínskou medicínu a makrobiotické principy do zdravotního plánu, který posílí váš fyzický, emocionální a duchovní stav bytí. Energetika potravin, recepty, domácí léčebné prostředky, Chi cvičení a doporučení životního stylu jsou určena pro jedinečný zdravotní stav každého člověka. Zen-Touch shiatsu ošetření naladí vaše tělo tak, aby všechny tělesné systémy pracovaly efektivněji.

Seymour Koblinsey-ukr-teach1_edited-2.jpeg

začal svou cestu jako odborník a pedagog doplňkových/ holistických zdravotních metod po zkušenosti blízké smrti v Torontu 1977.

Studoval Tai Chi Chuan, Nei/Chi Kung, taoistickou meditaci, shiatsu, tradiční čínskou medicínu a makrobiotiku s Michio Kushi a Aveline, Shizuko Yamamoto a dalšími.

Je zakladatelem státem Kalifornie schválené School of Healing Arts-1990, a tvůrce Zen-Touch Shiatsu ™, Nutri-Journey ™. V roce 2008 Seymour založil International School of Healing Arts se sídlem v České republice, kde nyní žije s partnerkou, Stanislavou Papouškouvou a 2 z jeho 3 dětí. Je autorem několika knih, které byly přeloženy do češtiny a ruštiny.