TAROT aneb PŘÍBĚH NAŠEHO ŽIVOTA

13.09.2020 14:12

Jedním ze způsobů, jak se lépe zorientovat ve svém životě, je použít tarotové karty. Tyto karty jsou systém obrázků, které nejsou určeny pro hraní her. Byly navrženy jako zasvěcovací systém pro lidi, kteří nechtějí být pouze ve vleku vzorců ovládajících naše životy, ale chtějí je poznat a uvést do souladu s duchovním řádem světa a posláním své duše. To ve svém důsledku vede ke šťastnému, smysluplnému a naplněnému životu. Tento kurz je prvním krokem na cestě.

 

Tímto kurzem vás provede zkušená lektorka Miroslava Mintálová.

Kurz zahrnuje 8 lekcí, ve kterých projdeme 22 životních situací popisovaných kartami nazývanými "velké arkány" a seznámíme se i s funkcí ostatních karet. Ve všech lekcích budou zařazeny praktické ukázky práce s Tarotem a tarotová cvičení, kde si účastníci vyzkouší dělat vlastní výklady.  Kurz je vhodný jak pro začátečníky, kteří s Tarotem ještě nikdy nepracovali, tak pro ty, kteří již nějakou zkušenost mají. Pokud nemáte vlastní karty, budete mít možnost karty si půjčit a vyzkoušet různé sady.

 

Cena kurzu:  2400 Kč za všech 8 večerů při platbě na účet 256566374/0300 do 30. 9. 2020. Nebo 350 Kč/večer při platbě v hotovosti na místě. (Lze absolvovat i jednotlivé lekce.) Jednotlivé lekce trvají 2 hodiny (někdy možná trochu přetáhneme :-) ) Termíny naleznete v kalendáři. První lekce je 2.10.2020