Centrum Cestou harmonie vzniklo jako místo, kde by kažký mohl najít prostor pro svůj osobní růst, rozvoj i duchovní uvědomování.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti, relaxace, detoxikace, konkrétním odstraňováním fyzických i psychických problémů z těla i mysli, cvičením, meditacemi, prací s léčivými preparáty, bylinkami, léčivými minerály a krystaly. Naleznete u nás zkušené masérky a můžete si sami vyzkoušet práci s všudypřítomnou léčivou energií.

Naším přáním je, abyste se u nás dobře cítili a s naší podporou a pomocí si vytvořili život, jaký opravdu chcete.

Centrum Vám nabízí další bohatou nabídku aktivit – možnosti seminářů, prožitkových víkendů, zajímavých přednášek našich hostů a terapeutů, možnost zapůjčení knih z naší knihovny či zakoupení dárkových předmětů, speciálních léčivých kamenů a minerálů, vyladěných na konkrétního uživatele.

Pokud máte nápady jak naše centrum ještě více obohatit, rádi přivítáme Vaše podněty.

Pokud jste sami terapeuti, lektoři, nabízíme vám pronájem prostor v centru Plzně.

Jiří Skobla, Ivana Egermaierová

Historie projektu

K nápadu realizovat Cestou harmonie jsme dospěli v zimě 2009 díky zkušenostem s terapiemi AFT a aktivačními meditacemi. Na začátku byl nápad otevřít poradnu AFT s malou meditárnou. Díky Ivaně se objevil prostor mnohem větší. V té době kamarád Olda zrovna rozprodával svůj sklad s kameny a tak jsme provoz rozšířili o prodejní galerii minerálů, léčivých kamenů a také o útulnou masérnu. 13.7.2009 proběhlo slavnostní otevření. Děkujeme všem, kteří stáli u zrodu tohoto centra a srdečně zveme, vás návštěvníky ke strávení příjemných chvil relaxace a regenerace v centru Plzně.

Naši uživatelé

Naším cílem je oslovit všechny, kteří hledají a chtějí jít cestou harmonie k sebepoznání a k uvědomění si svého božského původu. Naším cílem je otevírat srdce a prověřovat vaše postoje, umožnit vám sebereflexi a nalezení svého srředu, abyste jako šipka mohli vystřelit ke svému cíli. Je nám ctí, že se opět s mnohými z vás setkáváme v tomto čase, v tého dimenzi. Pochválen buď ten, jehož světlo tvoří.